Lastekunstikooli valikainete teostest valmis näitus

09.04.2024

Raamatukogu kolmandal korrusel on 5. aprillist avatud Tartu Lastekunstikooli õpilaste valikainete näitus „Kokkumäng”.

Näitusel on väljas arvutigraafika, foto, õlimaali, graafika, keraamika, moe ning tänavakunsti valikainetes sel õppeaastal tehtud tööd. Tartu Lastekunstikoolis on õpilastel lisaks klassikalistele kunstiainetele võimalik 4. ja 5. kursusel valida suund, millega õppeaasta jooksul põhjalikumalt tegeleda. Valikainetes osalemine annab noortele võimaluse avastada oma andeid avastada ning kujundada isiklikku käekirja. Paremikku aasta jooksul valminud teostest näevadki nüüd külastajad näitusel.

Valikaineid juhendasid õpetajad Jaanus Eensalu, Ülle Järv, Ove Kalde, Annika Kiidron, Piret Kullerkupp, Tiina Kuus ja Silver Rannak. Näituse kuraator on Tiina Kuus.

Näitus “Kokkumäng” on avatud 28. aprillini.

Evelyn Grzinich
jakobigalerii@gmail.com